Polli Loomaaed

               Avatud: 

Talvehooajal R-P 11-17  

Suvehooajal (1.apr-1.sept) E-P 11-19

Avatud talude päev Pollil

23. juulil tähistab Polli Loomaaed koos teiste taludega avatud talude päeva. Sel päeval on sissepääs loomaaeda tasuta ja oleme avatud juba kell 10 hommikul. Lisaks tavapärasele loomaia poolt pakutavale toimub laste ratsavõistlus, kohal on koerhaldjas Mia suur loosiratas, kus IGA loos võidab. Avatud on ka Mia maiustuste kohvik ning Kolme Käo Tareke.

Takistussõidu võistlusel on võimalik näha parkuure kuni 80 cm ning juhtimisrada kõige pisematele. Eelmisel aastal oli noorim osaleja 2-aastane. Juhtimisrajal hinnatakse istakut, sõiduvõtteid ja radu ning harjutuse sooritamist. Kõige pisemate ratsanike rada on ilma galopiosata.

Kogu päeva vältel sh ka võistluse ajal on selle päeva puhul avatud kaks toidukohta - Mia kohvik ja Kolme Käo Tareke. 

Mia kohvikus saavad maiasmokad suu magusaks teha jäätise, vahvlite ja suhkruvatiga. Kes aga armastab soolakamaid asju, võib teha enda elu mõnusaks jõulumemme retsepti järgi küpsetatud pannkookidega. Kindlasti ei puudu ka kohv, tee, vesi ja limonaad. Mia kohvikul on olemas kaardimaksevõimalus.

Koerhaldjas Mia kohvik ning Mia loosiratas on heategevuslik ja saadud tulu läheb Mia tegemiste toetuseks. Täpsemalt võid lugeda www.koerhaldjasmia.eu.

Toekamat süüa saab aga koha peal avatud Kolme Käo Tarekeses, kus pakutakse nii mõnusat suppi, pirukaid kui ka šašlõkki. Peale mõnusat einet on võimalik nautida ka rabarberikooki, kohvi ja teed. Kolme Käo Tarekeses saab tasuda ainult sularahas.

Mia loosiratas on kahemehe kõrgune ja tõsiselt äge atraktsioon, kus iga loos võidab. Auhindu on võimalik oma võidunumbri piires ise valida. Peaauhinnaks on kast jäätist, mis läheb loosimisele kõigi vahel, kes tõmbavad suurima numbri - 100. Loosirattas on olemas kaardimakse võimalus.

Kohtume sotsiaalmeedias